MÜLKÜNÜZÜ SATMAK

MÜLKÜNÜZÜ SATMAKMülkünüzü Türkiye’de satmak

Bir kez edinilen gayrimenkulü satmanın birçok nedeni olabilir, bunlar daha geniş bir alana sahip bir ev satın alma ihtiyacı, başka bir şehre veya bölgeye taşınmak veya sizi evinizi veya dairenizi terk etmeye zorlayan finansal kaynak ihtiyacı olabilir.

Gayrimenkulünüzü satmak amacıyla Homeforyou Company ile iletişime geçerek, potansiyel alıcılar için maksimum kapsama, en kısa satış süresi ve sizin için en uygun fiyatı elde edersiniz. 

Şirketimizin uzmanları, bu sorunu çözmenizde size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Emlak piyasasının mevcut durumuna göre size en uygun ve en kabul edilebilir fiyatı tavsiye edeceğiz. 2004 yılından bu yana emlak piyasasında çalıştığımız için mülkünüzü ne kadar hızlı satabileceğinizi söyleyebiliyoruz. Sadece mevcut arz ve talep durumunun bilgisine dayalı gerçekçi tahminler veriyoruz. 

Gerekirse uzmanlarımız mülkünüzün fotoğraflarını çekecektir. Satış duyurusu satış sitemizde yayınlanacaktır. Satış sitemiz Yandex, Google ve Bing arama motorlarının üst kısımlarında yer almakta ve her gün yüzlerce benzersiz kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir. Satış ilanınızı sitemize yerleştirmek, potansiyel alıcılar için maksimum kapsama garantisidir. 

Kiralama pazarında profesyonel olarak çalıştığımız için, genellikle apartman kiracılarından satın alma talebi alıyoruz. Bu, alıcı sayısını artırır ve satış sürelerini kısaltır. 

Homeforyou  Company , dünyanın dört bir yanından binlerce müşterinin güvenini kazanmış, Akdeniz emlak piyasasının en ünlü markasıdır. Müşterilerimiz bizi arkadaşlarına ve akrabalarına tavsiye ediyor. Bu güven bagajı, mülkünüzü diğer emlak acentelerinden daha hızlı ve sizin için en iyi fiyatla satmanıza olanak tanıyan sabit bir alıcı akışına sahip olmamızı sağlar. 

Şirketimiz çalışanları, gayrimenkulünüzün potansiyel müşterilere gösterilmesini ayarlayacak, işlemin uygulanması için gerekli belgelerin hazırlanmasına yardımcı olacak ve satış sözleşmesinin hüküm ve koşullarını sizinle ayrıntılı olarak görüşeceklerdir. Gayrimenkulde yılların verdiği tecrübe ile satışın tüm aşamalarını hızlı ve profesyonel bir şekilde geçirmenize yardımcı olacağız. 

İşlem portföyümüz, mülk sahibinin işlemi gerçekleştirmek için gelemediği durumlarda onlarca gayrimenkul satışını içermektedir. Vekaletnamelerin ve diğer yasal araçların mevcudiyeti, müşterilerimiz yokken her şeyi tamamlamamıza olanak tanır. Satılan mülk için dünyanın herhangi bir yerinde kendisi tarafından belirlenen bir hesaba ödenen gayrimenkul satıcısı için genellikle çok uygundur. 

Mülkünüzü Türkiye’de satmak istiyorsanız – aşağıdaki formu doldurmanız veya bize e-posta göndermeniz yeterlidir.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2004 Homeforyou. Tüm hakları saklıdır. Web Designer : HDG Bilişim