SU VE ELEKTRİK ABONELİKLERİ

SU VE ELEKTRİK ABONELİKLERİ



TAPU’yu aldıktan ve Türkiye’de gerçek bir mülk sahibi olduktan sonra , evinizde su, elektrik, telefon ve internetin olması için bir takım belgelerle formaliteleri hazırlamanız ve tamamlamanız gerekmektedir. Personelimiz tüm bunları sizinle birlikte veya sizin için bir vekaletname ile işlemeye hazırdır.

Su ve elektriği bağlamak için iki özdeş belge seti gereklidir:

Yeni bir binada su abone numarası almak için bu belgelerle birlikte su hizmeti veren kuruluşa gidilerek sözleşme imzalanması ve ödeme yapılması gerekmektedir. Daha sonra akşam veya en geç ertesi gün (iş yoğunluğuna göre) su servis şirketi personeli gelip sizin için sayacı bağlayacaktır.

Elektriği bağlatmak için bu belgelerle birlikte elektrik şirketine başvurmak, ödeme yapmak ve sözleşmeyi imzalamak gerekir. Aynı akşam veya ertesi gün elektriğe kavuşacaksınız.

Alanya’da ikincil piyasada bir mülk satın aldıysanız , ilgili belgelerin yeniden tescil edilmesinin maliyeti çok daha düşük olacaktır.

Türkiye’nin en büyük telefon operatörü olan Türk Telekom’un ofisinde internet ve telefon tek bir yerde bağlanabilmektedir . Öncelikle, bu şirketle iletişime geçmeniz ve bir temsilci ile randevu ayarlamanız, özel ihtiyaçlarınıza ve kabul edilebilir fiyatlarınıza göre mevcut tüm teklifleri öğrenmeniz gerekir. Sözleşmenin imzalanmasından sonra iki veya üç gün içinde modemin yanı sıra internet ve telefon bağlantısı evinize kurulacaktır .

Tüm bu hizmetler için faturalar her ay gelecek. Geç ödeme cezası ödememek için banka hesabınızdan doğrudan para çekme işlemi yapabilir veya hizmet paketimizden yararlanabilirsiniz .

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2004 Homeforyou. Tüm hakları saklıdır. Web Designer : HDG Bilişim