MÜLKÜNÜZÜ SATIN

MÜLKÜNÜZÜ SATINEdinilmiş gayrimenkulün satılmasının birçok nedeni olabilir, bunlar daha geniş bir alana sahip bir ev alma ihtiyacı, başka bir şehre veya bölgeye taşınma ihtiyacı veya sizi evinizden veya dairenizden ayrılmaya zorlayan finansal kaynaklara ihtiyaç olabilir.

Gayrimenkulünüzü satmak amacıyla Homme For You Real Estate ile iletişime geçerek, potansiyel alıcıların maksimum kapsamı, en kısa satış süresi ve sizin için en uygun fiyatı elde edersiniz.

Şirketimizin uzmanları, bu sorunun çözümünde size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Emlak piyasasının mevcut durumuna göre size en uygun ve en kabul edilebilir fiyat konusunda tavsiyelerde bulunacağız. Yıllardır emlak piyasasında çalışmakta olup, gayrimenkulünüzü ne kadar hızlı satabileceğinizi söyleyebiliriz. Mevcut arz ve talep durumu bilgisine dayalı olarak yalnızca gerçekçi tahminler veriyoruz.

Gerekirse, uzmanlarımız mülkünüzün fotoğraflarını çekecektir. Satış duyurusu satış sitemizde yayınlanacaktır. Satış sitemiz Yandex, Google ve Bing arama motorlarında üst sıralarda çıkmakta ve her gün yüzlerce tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmektedir. Satış ilanınızı sitemize yerleştirmek, potansiyel alıcıların maksimum kapsamının garantisidir.

Kiralama piyasasında profesyonel olarak çalıştığımız için, çoğu zaman apartman kiracılarından satın alma talebi alıyoruz. Bu alıcı sayısını artırır ve satış sürelerini kısaltır.

Home For You Real Estate , dünyanın dört bir yanından binlerce müşterinin güvenini kazanmış, Akdeniz emlak piyasasının en ünlü markasıdır . Müşterilerimiz bizi arkadaşlarına ve akrabalarına tavsiye ediyor. Bu güven bagajı, sürekli bir alıcı akışına sahip olmamıza ve mülkünüzü diğer emlak acentelerinden daha hızlı, sizin için en iyi fiyata satmamıza olanak tanır.

Şirketimiz çalışanları, gayrimenkulünüzün potansiyel müşterilere gösterilmesini ayarlayacak, işlemin uygulanması için gerekli belgelerin hazırlanmasına yardımcı olacak ve satış sözleşmesinin hüküm ve koşullarını sizinle ayrıntılı olarak görüşecektir. Gayrimenkulde yılların verdiği tecrübe ile satışın tüm aşamalarından hızlı ve profesyonel bir şekilde geçmenize yardımcı olacağız.

İşlem portföyümüz, mülk sahibinin işlemi gerçekleştirmek için gelemediği durumlarda onlarca gayrimenkul satışı içermektedir. Vekaletname ve diğer yasal araçların mevcudiyeti, müşterinin yokluğunda tüm prosedürü tamamlamamızı sağlar.

Türkiye’de mülkünüzü satmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurun veya  info@homeforyou.com.tr adresinden bize bir e-posta gönderin.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2004 Homeforyou. Tüm hakları saklıdır. Web Designer : HDG Bilişim