SAĞLIK SİGORTASI VE MAL SİGORTASI

SAĞLIK SİGORTASI VE MAL SİGORTASITürkiye’de sağlık sigortası ve tıbbi bakım.

Elbette her birimiz için sağlık yönü diğerlerine göre en önemli ve en yüksek önceliktir. Bu nedenle, özellikle uzun bir süre veya daimi ikamet için kendi ülkeniz dışındayken, yetkili tıbbi bakım güvencesi almanız gerekir .

Türkiye’de yüksek kaliteli sağlık hizmetlerinin oldukça pahalı olduğu gerçeği göz önüne alındığında, müşterilerimize sağlık sigortasını doğrudan yerel şirketlerden satın almalarını tavsiye ediyoruz, bu şirketler sizin için en uygun seçeneği seçebilecek ve olası sigorta miktarları hakkında ayrıntılı bilgi sağlayacaktır. özel durumunuza ve isteklerinize bağlı olarak primler.

Kanunda yapılan son değişikliklere göre, yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’de ikamet izinlerinin yenilenmesi ancak sağlık sigortası olması durumunda mümkündür . (Özel sağlık sigortanız, öngörülen oturma izni süresini kapsamalıdır.) Uzmanlarımız, bu sigortanın edinimi ve kullanımı ile ilgili detayları size bildirecektir.

Türkiye’deki kamu veya ticari hastanelerde ve ayakta tedavi kliniklerinde tıbbi yardım arama durumlarının çoğunda, sigorta poliçesinin sunulan hizmetlerde önemli bir indirim almanıza ve tedavi maliyetinin önemli bir bölümünü karşılamanıza olanak tanıdığını belirtmek önemlidir.

Poliçe şartları, koşulları ve sağlık kapsamı özel sağlık sigortanızın sözleşmesinde belirtilmiştir.

Tüm müşterilerimize sağlık diler, kendileri ve çocukları için yüksek kaliteli tıbbi bakım sağlamalarını tavsiye ederiz!

Türkiye’de emlak sigortası

Satın aldığınız gayrimenkulün güvenliğini en iyi şekilde sağlamanın en önemli adımlarından biri de sigortasıdır. Bu konunun özellikle uzun süredir Türkiye’de olmayan müşteriler için güncel olduğu bir sır değil.

Gayrimenkulünüzü atmosferik ve doğa olaylarının olumsuz etkilerine, üçüncü şahısların zarar ve ziyanına, hırsızlık, suistimal, yangın vb. durumlara karşı sigortalatabilirsiniz.

Türkiye’de depreme karşı gayrimenkul sigortası , DASK, zorunludur. DASK politikası , Türkiye’de su ve elektrik sayaçlarının kaydının yanı sıra oturma izni alırken gereklidir.

Danışmanlarımız, taşınır ve taşınmaz mallar için çeşitli sigorta türleri hakkında size en alakalı ve faydalı bilgileri sağlayacaktır.

Sizin adınıza bir sigorta şirketi ile iletişim

Bir sigorta şirketinin temsilcisi ile iletişim sırasında özel durumunuza, tercihlerinize ve isteklerinize bağlı olarak, sizin için en uygun seçeneği seçeceğiz ve bu da güvenliğinizin ve huzurlu yaşamınızın garantisi olacaktır.

Danışmanlarımız mükemmel derecede Türkçe bilmektedir ve sigorta sözleşmesinin tüm detaylarına girebilecek ve ayrıca bir sigorta şirketinin temsilcileri ile sizin için ilgili tüm nüansları netleştirebileceklerdir.

Bir sağlık sigortası vakasının ortaya çıkması durumunda, uzmanlarımız tercümanlık hizmeti sunabilecek ve tedavi ile ilgili tüm isteklerinizi doktorlara ve destek personeline doğru bir şekilde tercüme edebilecektir.

Siz yokken sigortalı bir olay meydana gelirse, Home For You temsilcilerinin derhal sigorta şirketinizle iletişime geçmeniz ve neden olunan hasarı ortadan kaldırmak için uygun adımları atmanız için size çok yönlü yardım sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı ?

Telefonunuzu bırakın sizi arayalım. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

© 2004 Homeforyou. Tüm hakları saklıdır. Web Designer : HDG Bilişim